Konference

S výjimkou července a srpna se hotel specializuje na konference, školení a firemní akce. Nabízíme čtyři konferenční místnosti vybavené plátnem, projektorem, mikrofonem, flipchartem atd. Samozřejmostí je zajištění občerstvení včetně coffeebreaků, rautů, grilování. K dispozici jsou 4 konferenční místnosti s možností variabilního uspořádání stolů pro firemní semináře, školení nebo konference. Pro firemní akce, svatby a jiné skupiny zajistíme i doprovodný program – hudbu, zábavné atrakce, ohňostroj, ohňovou show atd.

Firemní akce

Pro firmy jsme schopni zajistit firemní akce na míru. Mimo prostor, ubytování a občerstvení nabízímei doprovodný program, od hudby, výzdoby, až po zábavné atrakce (kasino, lidský stolní fotbal, oh%nováshow, břišní tanečnice, travestishow, simulátor Fromule 1, elektrický býk, laser, střelnice a mnoho dalšího),

Možnosti hotelu

Největší školící místnost - hlavní sál spojený s kavárnou, má kapacitu až 250 míst, k dispozici je Vám pódium, promítací plátno, zpětný projektor, flipcharty podle potřeby. Místnost je ozvučena a k dispozici je jeden pevný a jeden přenosný mikrofon. WiFi připojení je samozřejmostí v celém hotelu. 

Další školící místnost - kavárna má kapacitu až 70 míst. Sál je vybaven elektronicky ovládaným plátnem, flipchartem, projektorem s WiFi připojením. Dále je Vám k dispozici DVD a TV přípojka, přes projektor tedy lze sledovat i televizní přenosy. 

Pro školení lze upravit i vinárnu s terasou, která má kapacitu až 70 osob, je vybavena promítacím plátnem, projektorem, flipchartem a velkoplošnou televizí s kompletním satelitním příjmem, v případě potřeby lze dovybavit DVD přehravačem, místnost lze ozvučit podle potřeby. 

Pro menší skupiny je k dispozici salónek – kapacita až 20 osob, salónek je vybaven promítacím plátnem, zpětným projektorem, flipchartem a malou televizí. 

Další informace Vám rádi poskytneme na našem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.