Dopřejte si, aby jeden z Vašich nejdůležitějších životních kroků – svatební den – proběhl důstojně, hladce, bez nepředvídaných stresů a starostí. Hotel*** Zvíkov se svými zaměstnanci, návazně s místním Obecním úřadem a správou hradu Zvíkov Vám vyjdou vždy vstříc.
Ve Váš velký den se o Vás postará profesionální tým s dlouholetými zkušenostmi při zajišťování společenských akcí. Kvalita kuchyně převyšující standardní úroveň je garantována týmem, který získal řadu ocenění.

Variabilní prostory umožňují svatební hostiny do 100 osob, v letním období i formou garden party. Profesionální catering kdekoliv dle Vašeho přání. 
Výhodné dopravní spojení, 70 minut autem z Prahy.

O co se ještě postaráme?
Spolupracujeme s profesionálními floristy, dekoratéry, fotografy a hudebníky všech žánrů. Zajistíme dopravu od limuzíny po minibus, pro zahraniční svatebčany transfery z letiště. Několikadenní svatební pobyt pro novomanžele.

Naše poděkování
Svatební noc pro novomanžele v hotelovém apartmá zdarma. Bezplatný pronájem svatebního sálu. Další dotazy Vám rádi zodpovíme na našem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.